Pracownik działu gospodarczego! Bez doświadczenia!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zakroczym , Czosnów, mazowieckie

Miejsce pracy: Zakroczym , Czosnów

Lokalizacja: Zakroczym lub Czosnów

Zadania:

  • dbanie o porządek w magazynie
  • przygotowanie odpadów do utylizacji

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (Zakroczym) 2 zmianowym (Czosnów)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie realne do uzyskania
  • Nadgodziny płatne podwójnie
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Darmowy dojazd z kierunków: Bulkowo, Wyszogród, Bodzanów, Mała Wieś, Czerwińsk, Chociszewo
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials