pracownik działu filetowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Stęszew, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej (przetwórstwo drobiu) poszukujemy

Nr ref.: 13519
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stęszew

Zakres obowiązków:
  • odcinania nożem chrząstek, skórek i tłuszczu z piersi kurczka

Oczekiwania:

  • książeczka SANEPiD lub gotowość do wyrobienia
  • mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową (umowa na czas określony, z możliwością przejścia na stałe)
  • stabilne zatrudnienie - brak sezonowości
  • elastyczny grafik - min. 3 dni w tygodniu, możliwość wyboru zmiany (dzienna lub nocna)
  • wynagrodzenie godzinowe + premia regulaminowa
  • bezpłatne gorące napoje

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)