Pracownik działu exportu Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ J. FRANCUSKIEGO

F.H. Viva Plus II

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych
  • nastawienia na wyniki
  • wysokiej kultury osobistej
  • biegłej obsługi komputera
  • doświadczenia w dziale sprzedaży

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę według najwyższych standardów w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • profesjonalne szkolenie sprzedażowe
  • prywatną opiekę medyczną firmy MEDICOVER dla każdego pracownika
  • atrakcyjne wynagrodzenie około 4000zł po okresie próbnym

Prezentacja firmy

Firma Viva Plus jest liderem na rynku długopisów reklamowych w Polsce.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie