Opis stanowiska pracy

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1992 roku w branży motoryzacyjnej, współpracująca z wiodącymi producentami przemysłu motoryzacyjnego jak MAN, VOLVO, SCANIA, IVECO oraz TATRA. Firma produkuje pojazdy specjalne np. pojazdy pożarnicze, wojskowe oraz policyjne. Produkty firmy są eksportowane do krajów Unii Europejskiej, na Bliski Wschód, do Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Poszukujemy osoby z wykształceniem technicznym do pracy w dziale eksportu.

Zakres zadań:

  • Kontakt z klientem zagranicznym;
  • Przygotowanie opisów technicznych;
  • Kontrola jakości pojazdów;
  • Przygotowanie dokumentów i pojazdu do wydania klientowi;
  • Prowadzenie szkoleń praktycznych z obsługi pojazdów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Znajomość rysunku technicznego oraz podstaw konstrukcji maszyn,
  • Dobra samoorganizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu Office;
  • Niekaralność

Dodatkowym atutem będzie :

  • Prawo jazdy kat. C;
  • Dyspozycyjność ( zamieszkanie w okolicy Bielska );
  • Otwartość na kontakty z osobami innych kultur,

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w wyjazdach zagranicznych,
  • zdobywanie dodatkowych umiejętności,
  • kursy językowe;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. jest jednym z lider... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management