Pracownik działu eksportu (j.rosyjski)

Rolimpex S.A.

Iława k Ostróda, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

ROLIMPEX S.A.

składa zapotrzebowanie na pracownika:

Pracownik działu eksportu

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów w całym procesie handlowym
  • Przygotowywanie ofert handlowych i pełnej dokumentacji posprzedażowej
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
  • Bieżąca pomoc pracownikom działu eksportu w realizacji celów sprzedażowych
  • Bieżąca kontrola spływu należności
  • ścisła współpraca w pozostałymi działami

Wymagania:

  • Biegła znajomość jęz. rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, z przyjazną kulturą organizacyjną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • motywujące wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Termin składania ofert – 21.04.2017r.

Prezentacja firmy

ROLIMPEX S.A. jest krajowym liderem rynku traw i jedną z największych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja