Pracownik Działu Badań i Rozwoju

Laboratorium Dermapharm Sp.z.o.o.

Nasielsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca na tym stanowisku będzie polegała na:
- wdrażaniu nowych technologii i produkcji produktów żywieniowych,
- realizacji i koordynacji prac związanych z przygotowaniem do uruchomienia produkcji nowych wyrobów oraz modernizacji wyrobów istniejących.

Wymagania

- wykształcenie w kierunku chemii, technologii żywności, inżynierii chemicznej itp.
- znajomość urządzeń przemysłu chemicznego lub/i spożywczego
- samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- umiejętności analityczne, dokładność i samodyscyplina

Prezentacja firmy

Laboratorium Dermapharm Spółka z o.o.<br/>Jesteśmy polską firmą z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Badania / Rozwój