Pracownik działu analiz (z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik biurowy (dział analiz).

Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- sporządzanie zestawień, raportów
- monitorowanie baz danych,
- tworzenie oraz aktualizowanie baz danych.

Wymagania

Wymagania:
- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- biegła znajomość programu Excel,
- skrupulatność,
- dokładność,
- umiejętność logicznego myślenia.

Oferujemy:
- pracę w miłej atmosferze,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa