Pracownik Dyspozytorni – płatny staż

Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o.

91-334 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Staż skierowany jest do osób, które:

• poszukują stabilnego i atrakcyjnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• lubią pracę z ludźmi i dla ludzi,

• posiadają potencjał, który jeszcze nie został dostrzeżony,

• mają chęci do nauki i pracy, determinację oraz pozytywne nastawienie!

Jeśli Ty jesteś tą osobą, na Ciebie właśnie czekamy!!!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• realizację procesu obsługi kierowców

• bieżące wprowadzanie informacji do systemu

• sporządzanie, sprawdzanie i uzupełnianie dokumentacji przewozowej

• współpracę z klientami w zakresie organizacji transportów

• współpracę z przewoźnikami w zakresie organizacji transportów

• organizację wszelkiego rodzaju działań niezbędnych do sprawnego funkcjonowania przewozów oraz pracy na Terminalu

Wymagania

• wykształcenie wyższe – mile widziane

• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

• samodzielność i dobra organizacja pracy

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• kreatywność i zdolności analityczne

• zorientowanie na cel i umiejętność pracy w zespole w ramach ustalonej polityki firmy

• mile widziane doświadczenie w branży TSL

• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w branży kolejowej

• pracę w równoważnym systemie czasu pracy

• po zakończeniu płatnego stażu istnieje możliwość kontynuacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

• niezbędne narzędzia do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

SPEDCONT jest polską firmą przewozowo - operatorską zajmującą się kolejo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców