PRACOWNIKA DS. ZAOPATRZENIA I IMPORTU

Medlab-Products Sp. z o.o.

RASZYN, mazowieckie

Od: Medlab-Products Sp. z o.o.
Miejsce pracy: RASZYN

Główne obowiązki:

  • prowadzenie bieżących analiz stanów magazynowych i składanie zamówień
  • ustalanie z dostawcami terminarza dostaw oraz organizacja transportu i odpraw celnych
  • nadzór nad jakością i terminowością dostaw

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum licencjackiego (preferowane handlowe lub pokrewne)
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kontraktów i nadzorowaniu dostaw krajowych, wewnątrzunijnych i z importu
  • doświadczenia w organizowaniu transportu i odpraw celnych
  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • minimum rocznego doświadczenia w dziale zakupów towarów importowych

Mile widziane:

  • znajomość zasad zarządzania zapasami magazynowymi
  • doświadczenie w negocjowaniu umów handlowych i spedycyjnych
  • doświadczenie w prowadzeniu zakupów z rynków dalekowschodnich
  • znajomość systemu ERP firmy COMARCH

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • godziny pracy, umożliwiające łączenie pracy zawodowej z życiem prywatnym

Oferty z podaniem stanowiska i oczekiwań finansowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Oferty bez określonych oczekiwań finansowych nie będą rozpatrywane!!