Pracownik ds. zakupów w Dziale Logistyki

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

Koluszki k. Łódź, łódzkie

Od: Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Koluszki k. Łódź

KONGSBERG AUTOMOTIVE jest częścią globalnego koncernu, którego fabryki i przedstawicielstwa są zlokalizowane w krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej, Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają 1946 roku. Na rynku polskim działamy od 2000 roku, a w 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach. Aktualnie do naszej nowej fabryki w Koluszkach, która produkuje części do samochodów ciężarowych, poszukujemy osób na stanowisko:

(miejsce pracy Koluszki; k/Łodzi)

Zakres zadań:

  • Kontrolowanie stanów magazynowych (magazyn części i narzędzi);
  • Zamawianie towaru, współpraca z dostawcami;
  • Współpraca z inżynierami w procesie doboru części i narzędzi do konkretnych maszyn;
  • Planowanie stanów magazynowych w każdym asortymencie w zależności od przewidywanego poziomu i tempa zużycia.

Wymagania:

  • Mile widziana praktyczna znajomość SAP-a lub chęć nauczenia się;
  • Obsługa komputera (Excel);
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć się do nauczenia się nowego zawodu;
  • Umiejętność czytania dokumentacji serwisowej (katalogi części) oraz rysunku technicznego;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym /język angielski techniczny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz programu Multisport
  • Możliwość korzystania z oferty Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów