Pracownik ds. Technicznych

FM Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dolącz do naszej grupy okolo 12000 specjalistów dzialających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupa z jasno określoną wizja istnienia przedsiąbiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonalości.
Obecnie FM Polska poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Mszczonów

Obowiązki stanowiska pracy:

  • Konserwacja i nadzorowanie pracy urządzeń elektrycznych
  • Cykliczne przeglądy urządzeń technicznych w tym instalacji tryskaczowej (pompy elektryczne i spalinowe)
  • Dbałość o stan techniczny powierzonego mienia
  • Kontrolowanie prac zleconych firmom zewnętrznym
  • Wykonywanie wszelkich prac technicznych zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” grupy I do 20 kV (możliwość zrobienia uprawnień przez FM)
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Dokładność, odpowiedzialność oraz dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpieczne środowisko pracy
  • przyjazną atmosferę i organizację pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • zorganizowany dojazd do pracy z: Skierniewic, Żyrardowa, Rawy Mazowieckiej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
FM Logistic
ul. Tarczynska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01