Pracownik ds. rekrutacji uczestników i promocji projektu (woj. opolskie)

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: Promocja projektu na terenie województwa opolskiego (projekt szkoleniowy dla osób pracujących) i rekrutacja uczestników: dystrybucja materiałów promocyjnych wysyłanie ofert rekrutacja telefoniczna wizyty osobiste w urzędach, instytucjach, organizacjach, przedsiębiorstwach.

Oferta: wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy - uzależnione od efektów pracy do dyspozycji wg potrzeb nasze biura w Opolu, Nysie, Brzegu umowa o dzieło/umowa zlecenia w pierwszym okresie współpracy udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów możliwość awansu na stanowiska przy bezpośredniej realizacji projektów PO KL (pracownik administracyjny, asystent koordynatora, koordynator projektu).

Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe.

Wymagania

Wymagania: zdolności interpersonalne wysoka kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania samodzielność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przygotowaniem i zarządzaniem projektami UE z p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia