Pracownik ds. Rekrutacji (Praca w Niemczech)

QuickJobs.de - Personal Management

Niemcy, Schmalkalden, Turyngia, zagranica

Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • dobra znaj. j. niemieckiego (B1-B2)
  • mile widziane 1-2 letnie doświadczenie w pracy jako rekruter (wymaganie niekonieczne)
  • mile widzina znaj. innych języków (czeski, słowacki, węgierski, chorwacki itp.)
  • zaangażowanie i kreatywność w przeprowadzaniu rekrutacji
  • wysoka kultura osobista

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczna organizacja i przeprowadzanie rozmów z kandydatami
  • korespondencja z kandydatami i firmami niemieckojęzycznymi
  • weryfikacja j. niemieckiego i selekcja kandydatów
  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów

OFERUJEMY:

  • praca od 15.08.18 na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie podstawowe 800,- € netto
  • prowizja 100,-€ od każdego pośrednictwa (możliwe 4-10 zatrudnień mies.)
  • praca od Pon.-Piat., 40 godz.tyg., w godz. 8:00-17:00
  • pracodawca oferuje w pełni wyposażone mieszkanie (lodówka, kuchnia, internet itp.)
  • zakwaterowania opłaca pracownik, ok. 190,- € mies.

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy dla polaków szukają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
przewidziane
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Call Center / Telemarketing