Pracownik ds. Reklamacji

Gi Group Sp. z o.o.

Józefów, mazowieckie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Józefów

Zadania:

  • Terminowa obsługa reklamacji
  • Zapewnienie rzetelnej i fachowej pomocy Klientom.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta
  • Nadzór nad reklamacjami (przyjmowanie, analiza)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość Excel
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość korzystania z benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.