Pracownik ds. Planowania Produkcji

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1121482

Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych z siedzibą w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko External Manufacturing Planning Specialist gotowej do podjęcia zatrudnienia od maja na okres 6 miesięcy.

Opis stanowiska:
  • Planowanie zleceń produkcyjnych.
  • Tworzenie zamówień.
  • Kontrolowanie zapasów i zgłaszanie ewentualnych braków.
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami.
  • Wprowadzanie usprawnień oraz kontrola usług świadczonych przez dostawców.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1).
  • Zaawansowana znajomość MS Excel (funkcje, tabele przestawne, itp.)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy.
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy z klientem.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy