Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy Sp. z o.o.

PRACOWNIK DS. PERSONALNYCH – KADRY

Od: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Jesteśmy firmą transportową działającą na polskim rynku od ponad 75 lat

Naszym nadrzędnym celem jest najwyższa jakość świadczonych usług.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy Sp. z o.o. zatrudni

PRACOWNIKA DS. PERSONALNYCH – KADRY

Zakres zadań:

  • prowadzenie pełnej administracji kadrowej w tym prowadzenie akt personalnych
  • koordynowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • monitorowanie zmian w Prawie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz implementowanie ich na potrzeby firmy
  • identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i podejmowanie działań mających na celu rozwój zawodowy personelu
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • obsługa programu kadry płace i Płatnik

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w dziale personalnym/kadrach
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu Prawa Pracy, UbezpieczeńSpołecznych i ustaw około kodeksowych
  • znajomość prowadzenia procesów rekrutacyjnych i narzędzi pozyskiwania pracowników do organizacji
  • znajomość programu kadry i płace, Płatnik, pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, orientacja na cel, zdecydowanie w działaniu
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikacja, praca zespołowa, budowanie relacji

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • możliwość skorzystania z pakietu socjalnego