Pracownik ds. Pakowania herbat/Pakowaczka

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Opis firmy

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, specjalizującej się w świadczeniu usług z zakresu produkcji herbat, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • pakowanie herbat
  • obsługa maszyn pakujących
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sprawność manualna
  • sumienność i chęć do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • długofalową współpracę
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12 zł brutto
  • w ramach przygotowania do pracy firma zapewnia szkolenie
  • profesjonalne i empatyczne podejście do pracowników
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.