Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • prowadzenie teczek osobowych pracowników,
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • sporządzanie zestawień, analiz oraz raportów dla Dyrektora,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • prowadzenie archiwum,
  • prowadzenie dziennika korespondencyjnego,
  • prowadzenie sekretariatu Dyrektora,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość zagadnień kadrowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • działania w sytuacjach nieprzewidywalnych i stresowych
  • swobodne posługiwanie się aplikacjami MS Office, Word, Excel, Power Point
  • mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego Advantec

Prezentacja firmy

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat