Pracownik ds. organizacji produkcji - Będzin - Umowa o pracę

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK ds. ORGANIZACJI PRODUKCJI

Zadania:

- Kontrola realizacji planu produkcyjnego,
- Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej, w tym : wprowadzanie do systemu oraz -wstawianie z systemu dokumentów produkcyjnych,
- Kontrola dostępności materiałów do realizacji zleceń,
- Tworzenie raportów i analiza dot. realizacji planu produkcyjnego,
- Utrzymanie dokumentacji produkcyjnej w należytym porządku.

Oferujemy :

- Umowę o pracę tymczasową na okres próbny. Po okresie próbnym przejście pod zakład,
- Pracę na jedną zmianę dostosowaną do potrzeb pracownika od poniedziałku do piątku,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- Stabilne zatrudnienie,
- Miejsce pracy korzystne pod względem dojazdu do pracy,
- Możliwość rozwoju w solidnej firmie i w rozwojowej branży.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub średnie,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- Mile widziana znajomość systemu Graffiti ERP,
- Dobra znajomość MS Office,
- Zdolności analityczne,
- Nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie