PRACOWNIK DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

Mensura Sp. z o.o.

32-087 Zielonki, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa zamówień sklepu internetowego
• Tworzenie opisów produktów
• Edycja aukcji wystawionych na platformie Allegro
• Administracja sklepu internetowego

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• Narzędzie niezbędne do pracy
• Miłą atmosferę
• Pyszną kawę z ekspresu
• Przeszkolenie i wsparcie w okresie próbnym
• Możliwość zdobycia doświadczenia w ciągle rozwijającej się branży e-commerce

Wymagania

• Dobra znajomość obsługi komputera
• Umiejętność szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji w Internecie
• Podstawowa znajomość obsługi programu graficznego np. GIMP
• Zaangażowanie i sumienność
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Prezentacja firmy

MENSURA Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja