pracownik ds. obsługi podatku VAT

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, wiodącej marki w swojej branży, poszukujemy 2 osób do pracy (w okresie od 01.09.2016 do 31.12.2016) na stanowisku:

Nr ref.: 40232
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie deklaracji, rejestrów VAT, Intrastat dla spółek w Wielkiej Brytanii za okres FY12 - FY16
  • bieżąca współpraca z Klientem

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (w szczególności programu Excel)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, sumienność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)