Pracownik ds. obsługi Klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów firmy
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów wewnątrz firmy
  • Rejestrowanie korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Współpraca z innymi działami wg potrzeb
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet Benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Ciekawą pracę w firmie, która stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym i otwartym zespole

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, miła aparycja
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials