Pracownik ds.Obsługi Klienta - rejestracja kart

LeasingTeam Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

-Udzielanie informacji klientom dot. rejestracji kart Operatora oraz podstawowej wiedzy o ofercie Salonu,
-Rejestracja kart Operatora,
-Przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i ich przetwarzania,
-Dokonywanie prostych konfiguracji smartfonów, np. wyciąganie karty sim i sczytywanie numerów.

Wymagania:

-Energia i dynamizm w działaniu,
-Wysoka kultura osobista,
-Otwartość na klienta i empatia,
-Wysoki poziom komunikatywności,
-Umiejętność opanowywania emocji,
-Mile widziane zainteresowanie nowinkami technicznymi.

Oferta:

- Wynagrodzenie zależne od posiadania statusu studenta (12-14 zł brutto/h),
- Zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja