Pracownik ds.montażu jednorazowych wyrobów medycznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Środa Śląska, Lubin, Brzeg Dolny, dolnośląskie

Miejsce pracy: Środa Śląska, Lubin, Brzeg Dolny

Zadania:

• Montaż produktów medycznych jednorazowego użytku
• Dbałość o jakość zmontowanych produktów
• Dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

• Komunikatywność
• Dbałość o szczegóły
• Sumienność i dokładność

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
Atrakcyjny system wynagrodzeń + dodatki
Premię frekwencyjną
• Przyjazną atmosferę pracy
Bezpłatny transport pracowniczy z wielu okolicznych miejscowości (miejsce pracy: Błonie, koło Wrocławia)
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium,w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU i wielu innych!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials