Pracownik d.s. marketingu internetowego - staż

F.H.U. Sevana

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Staż w małej, ale rozwijającej się firmie (miejsce stażu - Bydgoszcz). Nauczysz się podstaw pozycjonowania (tworzenia zaplecza, optymalizacji stron internetowych), prowadzenia kampanii AdWords i podstaw tworzenia stron internetowych. Rozwiniesz także umiejętności kontaktowania się z klientem (nie dzwonisz i nie pytasz - tylko odpowiadasz mailowo na zapytania i przekazujesz istotne informacje, więc to bułka z masłem).

Nie ważne czy masz doświadczenie albo wykształcenie w branży czy też dopiero zrozumiałeś/aś, że chcesz iść tą drogą. Ważna jest chęć do nauki i pracy oraz “kontaktowość”, aby dobrze nam się współpracowało.

Ja, poza nauką, mogę zaoferować elastyczne podejście, zrozumienie i pracę w miłej atmosferze.

Zachęcam również Panie - nie wierzcie, że IT nie jest dla Was! Ja udowodniłam, że jest, a siedzę w tym od wielu lat i chciałabym zarazić tą pasją inne kobiety.

Aby dostać się na staż potrzebna będzie rejestracja w Urzędzie Pracy w Bydgoszczy.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron oraz prowadzeniem kampanii Ad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż