Pracownik ds. kartotek

Cosmedica Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy

INFORMACJE O PROJEKCIE I NASZEJ OFERCIE:

  • Branża: Farmaceutyczna
  • Lokalizacja: Warszawa Ursynów, Poleczki Business Park
  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Długość projektu: około 4 miesiące z możliwością przedłużenia

OBOWIĄZKI:

  • Weryfikacja kartotek
  • Sprawdzanie i porządkowanie bazy danych
  • Zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie poprawności danych systemowych produktu
  • Weryfikacja poprawności i kompletności danych, które otrzymujemy od naszych partnerów
  • Ścisła współpraca z Koleżankami i Kolegami z aptek na terenie całej Polski

WYMAGANIA:

  • Znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w aptekach: KS-ZSA i KS-AOW, Omnipharm
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość asortymentu apteki
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Cosmedica Sp. z o.o. Cosmedica Sp. z o.o.