Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Archiwizowanie dokumentacji;
• Zamawianie części zamiennych do urządzeń;
• Tworzenie dokumentacji rejestracyjnej i jej weryfikacja pod kątem zgodności z przepisami.
Wymagania:
• Wykształcenie techniczne (studia wyższe) lub technikum ew. liceum;
• Znajomość podstaw budowy maszyn będzie dodatkowym atutem;
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, znajomość rysunku technicznego;
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej (np. dokumentacji powykonawczej);
• Umiejętność poruszania się w przepisach i rozporządzeniach;
• Dokładność, sumienność oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
• Otwartość w nawiązywaniu relacji i gotowość do szybkiego działania.

Prezentacja firmy

Nasza firma powstała w 2007 r. i działa na rynku polskim i europe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna