Pracownik ds. Bezpieczeństwa

FM Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Miejsce pracy: Mszczonów

Obowiązki stanowiska pracy:

  • Nadzór nad pracą zewnętrznej agencji ochrony.
  • Kontrola systemu alarmowego, antywłamaniowego i p. poż.
  • Nadzór nad systemem kontroli i dostępu.
  • Nadzór nad akcjami ewakuacyjnymi.
  • Prowadzenie monitoringu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra, praktyczna znajomość i umiejętność poruszania się w programie EXCEL oraz podstawowa znajomość pozostałych programów MS Office.
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i stresu.
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy.
  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpieczne środowisko pracy
  • przyjazną atmosferę i organizację pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
FM Logistic
ul. Tarczynska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01
FM Logistic
ul. Tarczyńska 111a