Pracownik ds. Analiz - Wałbrzych

Work-Point

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. Analiz - nr ref. BK-WB-09/2016

rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenia na od zaraz do 31.12.2016r., w pełnym wymiarze, z możliwością przedłużenia

miejsca pracy : Wałbrzych

Konieczność - bardzo dobra obsługa znajomość MS EXCEL!!!

Zakres czynności:

  • Analiza danych z dyspozycji korekt oraz filtrowania raportów systemowych.
  • Realizacja korekt w tym z uwzględnieniem przepisów Ordynacji Podatkowej i Kodeksu Cywilnego.
  • Sporządzenie rejestrów i zestawień w plikach excel i ich analiza.
  • Obsługa systemu obiegu dokumentów tzw. SOD.
  • Obsługa korespondencja z klientami.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe - nauki ścisłe, finanse, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE - zwłaszcza Excel),
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • znajomość przepisów Ordynacji Podatkowej i Kodeksu Cywilnego.

Oferujemy:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie,

- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,

- wynagrodzenie brutto 12,50 za godzinę pracy.

- pracę biurową w doświadczonym otoczeniu.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) . Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do 31.12.2016 z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Analityka