Pracownik ds. Administracyjnych

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza
NR REF.: 1113540

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT , poszukujemy francuskojęzycznych kandydatów do wsparcia biura w Dąbrowie Górniczej.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności.
  • Utrzymywanie kontaktu mailowego oraz telefonicznego z dostawcami.
  • Utrzymywanie kontaktu mailowego oraz telefonicznego z pracownikami działu zakupów klienta.
  • Generowanie raportów związanych ze stanem kont dostawców.
  • Uczestniczenie w konferencjach telefonicznych z klientami.
  • Kontakt z audytorami oraz dostarczanie informacji niezbędnych dla audytu.
  • Czynny udział w projektach usprawniających proces.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy biurowej, mile widziane na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka francuskiego– poziom B1 + lub wyżej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny (również min. B1).
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office.
  • Znajomość systemu ERP (SAP) będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dotrzymywania terminów.
  • Umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w grupie oraz dbałość o jakość własnej pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • 3-miesięczny kontrakt w oparciu o umowę o prace tymczasową z możliwością przedłużenia na dłuższy okres.
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, w firmie znanej w branży IT

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland