Pracownik ds. administracyjnych na dziale cięcia

P.P.H.U. Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zakładu w Grudziądzu poszukujemy osoby na stanowisko:

(praca w systemie 3-zmianowym)

Główne zadania:

  • Weryfikacja, kontrola i rozliczanie zużycia materiałów w zleceniach w trakcie produkcji oraz po wykonaniu zlecenia
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP obowiązujących na dziale cięcia
  • Raportowanie wyników pracy obszaru

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • Obsługa pakietu MS Office i systemu SAP
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Operatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Kreatywność, proaktywność

Visscher-Caravelle oferuje swoim pracownikom:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz premie miesięczne, wakacyjne i świąteczne
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju oraz udziału w międzynarodowych projektach
  • Możliwość poznania najnowszych technologii i systemów zarządzania
  • Pracę w przyjemnej atmosferze wśród osób, które realizują swoje pasje
  • Inspirujące i bezpieczne środowisko pracy z zachowaniem podstawowych wartości

Prezentacja firmy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis