Pracownik ds. administracyjno-księgowych

AFA Polska Sp. z o.o.

Świątniki Górne k. Kraków, małopolskie

Od: AFA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świątniki Górne k. Kraków

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa sekretariatu firmy i prowadzenie spraw administracyjno-księgowych w tym:

• Sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji krajowej i zagranicznej.

• Obsługa telefonicznych urządzeń biurowych (drukarek, skanerów, fax etc. ).

• Nadzór nad obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich archiwizowanie.

• Organizacja wewnętrznych spotkań organizacyjno – technicznych z pracownikami firmy.

• Administracyjne wsparcie działów firmy. Organizacja i nadzór delegacji pracowników w Polsce i zagranicą.

• Organizowanie tłumaczeń dokumentów kontraktowych i technicznych.

Wystawianie i kontrola faktur. Przygotowanie faktur kosztowych/sprzedażowych dla działu księgowego.

• Wprowadzanie faktur zakupowych do pliku Excel

• Prowadzenie harmonogramu spotkań kadry kierowniczej firmy z klientami.

• Utrzymywanie urządzeń biurowych w należytym stanie (nadzór terminów przeglądów, zamawianie napraw itp).

• Organizowanie i nadzór nad właściwym przepływem informacji pomiędzy poszczególnymi firmami i ich komórkami organizacyjnymi.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe

• Dobra znajomość :

a) języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie (dodatkowym atutem będzie znajomość j.czeskirgo i/lub francuskiego na poziomie komunikatywnym)

b) bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 2010-2013

c) znajomość oprogramowania Adobe Reader Professional

d) system operacyjny Windows

e) obsługi urządzeń biurowych

f) Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości

• Umiejętność :

a) organizacji czasu pracy;

b) koordynacji powierzonych zadań

c) kreatywnego i konstruktywnego myślenia

d) szybkiej adaptacji w strukturze firmy, otwartość na poznanie nowej wiedzy

e) zdolności w rozwiązywaniu bieżących problemów

• Wysoka kultura osobista

• Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi

• Sumienność, konsekwencja, rzetelność i zaangażowanie

• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• możliwość dalszego rozwoju zawodowego

• pracę w międzynarodowym środowisku

• umowa o pracę na pełnym etacie