Seifert Polska Sp. z o.o.

Pracownik ds. administracji magazynowej

Od: Seifert Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: WROCŁAW- BIELANY WROCŁAWSKIE

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa

Seifert Polska Sp. z o.o. należąca do Seifert Logistics Group cieszy się ponad 15- letnim doświadczeniem w branży spedycji krajowej, międzynarodowej oraz logistyce.

Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują usługi najwyższej jakości.

Nasi pracownicy tworzą zespół specjalistów dzięki swojemu zaangażowaniu, pasji oraz własnej inicjatywie.

Umożliwiamy naszym pracownikom ciągły rozwój zawodowy poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii.

Chcesz odnieść sukces, dołącz do naszego zespołu.

W związku z uruchomieniem nowego magazynu obecnie poszukujemy pracownika do prowadzenia administracji magazynowej.

Rozpoczęcie pracy od stycznia 2016r.

Główne zadania:

  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów dotyczących dostaw i wysyłek
  • Obsługa (mailowa i telefoniczna) klienta
  • Rozliczanie dostaw i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
  • Obsługa programów magazynowych
  • Sprawdzanie zgodności wystawianych dokumentów z towarami wydawanymi z magazynu

Państwa profil:

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej, przepływu dokumentacji magazynowej
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie I zmianowym
  • dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)
  • dodatkowe świadczenie urlopowe oraz karnetów sportowych