Pracownik ds. Administracji HR ze znajomością języka niemieckiego

NGA HR Sp. z o.o.

Katowice, 40-114, śląskie

Miejsce pracy: Katowice, 40-114

Zadania:

• administracja i wsparcie procesów HR (outsourcing) dla klientów międzynarodowych (niemieckojęzycznych)

• przyjmowanie i analiza zapytań z zakresu kadrowo-płacowego

• ewidencja i weryfikacja czasu pracy

• przygotowywanie raportów z zakresu kadr, płac, czasu pracy

• kontakt z managerami, pracownikami oraz lokalnymi działami HR klienta w zakresie wykonywanych zadań

• praca administracyjna w systemie SAP moduł HR

• ścisła współpraca ze specjalistami ds. płac

• prowadzenie dokumentacji kadrowej w języku klienta

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

• dobra znajomość języka angielskiego

• kompetencje językowe zdobyte za granicą mile widziane

• umiejętność pracy w zespole

• doskonałe zdolności komunikacyjne

• dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa

• dobra znajomość obsługi komputera

• doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

NGA HR Sp. z o.o. NGA HR Sp. z o.o.
Aplikację wyślij klikając na poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.