Pracownik domu opieki z angielskim

Workdot

okolice Brighton, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Workdot szuka dla swojego angielskiego Klienta kandydata na stanowisko:

Pracownik domu opieki z angielskim (Anglia – okolice Brighton)

Zadania

- pomoc przy opiekowaniu się starszymi osobami.

Wymagania:

- pomoc przy codziennych czynnościach np. mycie, ubieranie itp.
- asystowanie osobom niepełnosprawnym fizycznie
- dbanie o osoby z tymczasowymi dolegliwościami - karmienie, opieka nad leżącymi w łóżku
- pomoc w utrzymaniu kondycji psychicznej i fizycznej poprzez rozmowy, spacery i rekreacje
- utrzymywanie porządku w pokojach
- posiadanie prawa jazdy (będzie atutem)
- znajomość angielskiego

Oferujemy:

- zatrudnienie na brytyjskich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie: 1 150 funtów miesięcznie (36h tygodniowo)
- zorganizowane zakwaterowanie
- pracę w pięknym miejscu na południu Anglii z miłym personelem

Praca od zaraz!
Prosimy o przesyłanie CV języku angielskim.

Agencja pracy Workdot - numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 12125
Nie pobieramy żadnych opłat w związku z prowadzoną rekrutacją

Prezentacja firmy

<br/>Agencja pracy Workdot - numer certyfikatu agencji zatrudnien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia