Pracownik do zbioru pieczarek Niemcy

Europe for you. Centrum Pracy i TurystykI

Laichingen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego kontrahenta firmy Monaghan Pilzkulturen GmbH z siedzibą w Laichingen poszukujemy pracowników do zbierania pieczarek

OFERTA:

- stawka godzinowa z atrakcyjnym bonusem za wyrobienie normy
- firma oferuje mieszkanie, a także ubezpieczenie oraz transport
- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

SPOSÓB APLIKOWANIA:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie C.V na adres mailowy l w tytule wpisać stanowisko: ''zbiór pieczarek Niemcy''. Prosimy o dopisanie klauzuli:

''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 Poz.883.''

Kontakt i informacje można uzyskać w biurze w Opolu pod numerem telefonu:
77/457-40-99

Wymagania

WYMAGANIA:

- gotowość do wyjazdu na 3 miesiące
- preferowane kobiety
- chęć podjęcia pracy na stałe
- motywacja oraz zaangażowanie

Prezentacja firmy

Nasza firma posiadająca Certyfikat KRAZ o numerze 2672 istnieje n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8PLN - 8,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonus za wyrobienie kilogramów
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji