pracownik do wystawiania aukcji allegro

Japan Car

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Skład używanych części samochodowych zatrudni
sprzedawca/pracownik obsługi sprzedaży allegro
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
-obsługa platformy sprzedażowej Allegro
-przygotowanie opisów produktów
-przygotowanie wyceny produktów
-wystawienie produktów na aukcji allegro
-analiza i aktualizacja cen

Od kandydatów oczekujemy:
-biegła umiejętność obsługi komputera, znajomość języka HTML oraz branży e-commers
-znajomość rynku handlu internetowego
-doświadczenie w wystawianiu aukcji allegro
-zdolność przeprowadzania analiz konkurencyjnych aukcji
-podstawowa znajomość asortymentu motoryzacyjnego
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-rzetelności, dokładności, zaangażowania, kreatywności i systematyczności

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
-praca w młodym zespole
-umowę o pracę
-możliwość zdalnego wystawiania aukcji po opanowaniu tematyki
-system premiowy oraz możliwość wynagradzania w systemie akordowym
-indywidualne ustalanie wynagrodzenia dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Firma branży motoryzacyjnej zajmująca się sprzedażą używanych części sam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa, Praca Inne