pracownik do wykładania towaru

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Chcesz pracować w sklepie ogólnopolskiej sieci z branży spożywczej?

Dla naszego Klienta, wielokrotnie nagradzanej i prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Nr ref.: 35366
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • układanie towaru na półkach
  • umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • dbanie o czystość – składanie kartonów, folii od opakowań
  • wykonywanie innych zdań powierzonych przez przełożonego

Oczekiwania:
  •  książeczka sanepid
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zmianowy system pracy w godzinach: 22:00-06:00, 21:00-05:00, 05:00-13:00
  •  możliwość pracy w sklepie ogólnopolskiej sieci branży spożywczej
  • praca na podstawie umowy o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)