Pracownik do wykańczania elementów produkcyjnych (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – niemieckiej fabryki mebli, zajmującej się wytwarzaniem i dostawą  elementów z drewna, szkła, metalu, tkanin dla przemysłu meblowego – poszukujemy pracowników do pracy na terenie Niemiec.

Pracownik produkcyjny - lakierowanie drewnianych elementów (k/m)

Miejsce pracy: Wehingen - Niemcy

Zakres obowiązków:

• Praca przy wykańczaniu elementów używanych do produkcji i zdobienia mebli, m.in. w drewnie: szlifowanie, docinanie, wygładzanie, polerowanie, lakierowanie, malowanie, klejenie

Wymagania

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego min. w stopniu podstawowym/komunikatywnym

• doświadczenie w pracach manualnych, chałupniczych, rękodzielniczych, m.in. wykańczaniu drobnych elementów, składanie elementów z papieru, plastiku, klejenie drobnych elementów, zdobienie, lakierowanie, polerowanie, malowanie, wyszywanie, wycinanie, wyklejanie

• zdolności manualne

• kreatywność

• zmysł techniczny i umiejętność szybkiego uczenia się

• dokładność i terminowość

 W CBSbutler oferujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji