Pracownik do wydawania posiłków w szpitalu

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy - Warszawa, Wawer.

Zadania:

  • Rozwożenie posiłków zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Wydawanie posiłków
  • Wykonywanie czynności pomocniczych w kuchni
  • Mycie i dezynfekcja wózków

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepid
  • Mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność w godzinach: 7.00 - 19.00, co drugi dzień

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie: 2600 zł brutto/miesiąc
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.