Pracownik do składania rolet i żaluzji

P.P.H.U. Roletex

Dobczyce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Roletex związku z dynamicznym rozwojem przyjmie pracownika na stanowisko Składacz Rolet i Żaluzji.
www.roletex.pl

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
-składanie rolet wewnętrznych oraz żaluzji
-przeszywanie tkanin
-sprawdzanie poprawności wykonanych czynności

Od Kandydatów oczekujemy:
-umiejętności szycia na maszynie
-zdolności manualnych
-dobrej organizacji pracy
-umiejętność pracy w zespole
-dokładności w wykonywanych czynnościach

Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
-Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą z 15 letnim doświadczeniem. Związku z dynamicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji