pracownik do restauracji w niemczech

Tibra Sp. z o.o.

Całe Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim !!!

Obowiązki:
kelnerka/kelner:
- obsługa gości baru i restauracji hotelowej,
- rozliczenie klientów,
- zbieranie zamówień, doradzanie w wyborze napoi i drinków,
- obsługa kasy fiskalnej,

Co oferujemy::
-atrakcyjne wynagrodzenie + niemieckie świadczenia socjalne,
- praca w 40-to godzinnym wymiarze pracy tygodniowo + nadgodziny,
- praca na warunkach niemieckich.

Wymagania

Wymagania:
- sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- doświadczenie na podobnym stanowisku kelnera,
- znajomość języka niemieckiego.
- mile widziane kierunkowe wykształcenie hotelarskie/gastronomiczne,
- miła aparycja, pozytywne nastawienie do obowiązków oraz klientów

Prezentacja firmy

TIBRA Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta