Pracownik do profesjonalnego i kompleksowego mycia okien na wysokościach

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego klienta - belgijskiej firmy - poszukujemy wykwalifikowanego pracownika do:

Profesjonalnego i kompleksowego mycia okien na wysokościach

nr ref.:MO/BEL/2014

Zakres obowiązków:

  • mycie okien w budynkach użyteczności publicznej (na wysokości)
  • mycie okien w posesjach prywatnych
  • mycie i czyszczenie szyb, ram okiennych, powierzchni oszklonych

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lat na wyżej wymienionym stanowisku (mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych)
  • wysoka motywacja do pracy
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wymagana znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziany dyspozycyjny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

Uwaga: Pod uwagę będą brane tylko i wyłącznie kandydatury osób, które przez 30 dni poprzedzający wyjazd będą miały/mają odprowadzone składki społeczne.

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.