In Temporis Polska Sp. z o.o.

Pracownik do produkcji serów

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rhone Alpes (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy we Francji jako:

Osoby na ww. stanowisku będą pracowały w firmie specjalizującej się w produkcji serów pleśniowych znanej serii„Tomme de Savoie”.
Zakres obowiązków:
- przenoszenie serów ok. 1kg, pakowanie, etykietowanie, obtaczanie ręczne i automatyczne, pakowanie serów.
Praca odbywa się w piwnicy.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie przy produkcji serów;
Komunikatywna znajomość języka francuskiego w mowie (przynajmniej jedna osoba w ekipie);
Konieczny samochód na wyjazd;
Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu;
Dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie obowiązków;
Zdolności manualne.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Stawkę godzinową 9,67 € brutto/h;
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, karta EKUZ, składki odprowadzane od średniej krajowej);
Zakwaterowanie organizowane i finansowane przez Pracodawcę;
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.