Opis stanowiska pracy

Firma produkująca meble poszukuje osoby na stanowisko:

- Pracownik do produkcji mebli.

Wymagania:

- Poszukujemy osoby pracowitej i zmotywowanej do pracy

- Mile widziane doświadczenie

Opis firmy:

Jesteśmy na rynku od 20 lat. Oferujemy wysokiej jakości stolarkę meblową, przeznaczoną do pomieszczeń mieszkalnych, lokali użytkowo-handlowych czy przemysłu. Realizujemy indywidualne projekty, starając się zaproponować najlepsze rozwiązania, począwszy od projektu, a kończąc na montażu u Klienta.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku krajowym od 20 lat. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji