Pracownik do pracy na farmie zwierzęcej – mlecznej

Dolphin Poland LLP

Szwecja, Rälla, zagranica

Opis stanowiska pracy

Start od zaraz, praca od 3 - 6 miesięcy

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • dobry stan zdrowia i siła do pracy fizycznej
  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami
  • doświadczenie w pracy na farmie mlecznej
  • doświadczenie w pracy z maszynami i narzędziami używanymi na farmie mile widziane
  • prawo jazdy mile widziane

Oferowane:

  • zakwaterowanie
  • opłacona podróż do i ze Szwecji
  • od 45 godzin tygodniowo ( wolny 1 dzień w tygodniu)
  • ubrania robocze
  • stawka dla niedoświadczonych 10 EUR/h ,dla doświadczonych 11,60 EUR/h

CV w jęz. ang i jęz. polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo