Pracownik do Obsługi Zamówień Sklepu Internetowego

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego klienta, lidera rynku sprzedaży elektroniki w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
11/2020

Zadania:

  • obsługa zamówień w systemie CMS
  • obsługa procesu zwrotów
  • wystawianie zleceń i korekt w systemie WWS
  • współpraca z marketami oraz Call Center w zakresie zgłoszeń dotyczących zamówień internetowych

Wymagania:

  • mile widziani studenci studiów zaocznych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • ciekawą, rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne otoczenie kompetentnych współpracowników
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • umowę na 3 miesiące
  • atrakcyjne wynagrodzenie (20 zł/godzinę)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.