Pracownik do obsługi przesyłek w sklepie internetowym

Agencja Zatrudnienia KS Service

Długołęka, dolnośląskie

Miejsce pracy: Długołęka

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie kompleksowa obsługa zamówień do wysyłki w sklepie online (odzież oraz obuwie), weryfikacja ich zgodności, utrzymanie porządku na terenie magazynu oraz uczestnictwo w okresowych inwentaryzacjach.

WYMAGANIA

Nie wymagamy doświadczenia. Najważniejsze są dla nas chęć oraz motywacja do pracy, uczciwość, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole. Mile widziane osoby uczące się.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie. Praca jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 lub tylko w wybrane dni tygodnia, jeśli nie jesteś w pełni dyspozycyjny/-a. Zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie, a dzięki współpracy z nami będziesz miał/-a możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.