Pracownik do obsługi maszyn produkcyjnych- OD ZARAZ

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta, którego firma zlokalizowana jest w dzielnicy Kowale we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

- praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych różnego typu (maszyny pakujące, wtryskarki, maszyny obtryskowe)

- praca w systemie 3 zmianowym/4 bryagadowym

Oferujemy:

- bardzo jasne warunki zatrudnienia (zarówno formalne jak i dotyczące warunków pracy)

- zagwarantowaną opiekę koordynatora ze strony Agencji do momentu przejęcia pracownika przez firmę (pomoc w załatwieniu formalności, wypełnianiu dokumentów, zgłaszania członków rodziny do ubezpieczenia, wyjaśnianie niejasności dotyczących aspektów prawnych i płacowych)

- umowę o pracę tymczasową (ze wszystkimi składkami oraz prawem do dwóch dni urlopu za przepracowany miesiąc)

- atrakcyjne wynagrodzenie

- 20% dodatkowo płatne nocki

- po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio do firmy

- pracę w systemie 3 zmianowym (bez nadgodzin w ciągu dnia)

- ciągłość zatrudnienia (stabilne zatrudnienie bez przestojów produkcyjnych, 8 godz. dziennie)

- pracę na terenie Wrocławia (Kowale) dogodne połączenie MPK na każdą ze zmian (klika linii autobusowych + 1 linia tramwajowa)

- dobry dojazd do pracy również dla osób z okolic Oleśnicy, Psiego Pola

Wymagania

Wymagania:

- min. pół roku doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych (jest warunek bezwzględny)

- mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn produkcyjnych

- dokładność w wykonywaniu zadań, dbałość o szczegóły

- wysokie zdolności manualne

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji