Pracownik do obsługi automatów szwalniczych

Letter Fashion

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Modaton – producent spodni męskich zatrudni osobę do obsługi automatów szwalniczych.

Zatrudnimy osobę (kobiety) do pracy przy automacie szwalniczym.
Praca nie wymaga doświadczenia, przyuczenie na miejscu.
Mile widziane osoby młode, chętne do pracy.

Praca polega na wykonaniu czynności przy maszynie szwalniczej, która nie wymaga doświadczenia, natomiast wymagana jest dokładność i zdolności manualne.

Zatrudnienie na okres próbny, później umowa o pracę. Wynagrodzenie minimalne i więcej, zależnie od ilości wykonanej pracy.

Siedziba firmy znajduje się na terenie Gliwic, Brzezinka, w pobliżu strefy ekonomicznej. Dojazd z centrum Gliwic autobusem linii 57.

MODATON ul.Białostocka 18, 44-164 Gliwice/Brzezinka.

Proszę o telefon osoby chętne do podjęcia pracy na numer tel. 605 985 988.

Wymagania

Zdolności manualne, dokładność, pracowitość.

Prezentacja firmy

Firma MODATON – producent odzieży męskiej.Siedziba firmy znajduje się na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji